Producenten van ‘gebouw geïntegreerde zonnepanelen’ (BIPV) werken te weinig samen met de bouwsector waardoor deze te weinig informatie heeft over producten, die bovendien niet altijd aansluiten op de vraag uit de markt. Dit zijn de belangrijkste redenen voor de gebrekkige opmars van deze PV-systemen in Nederland, stelt een nieuw rapport geschreven door expertisecentrum New Energy, Built Environment and Renewables in opdracht van Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).
Bron: Energeia, 6 december 2016
‘Meer samenwerking nodig tussen producenten zonnepanelen en bouwbedrijven’ — artikel bevat een betaalmuur
Dit artikel heeft een betaald toegangsblok, wat betekent dat je een deel van de inhoud pas kunt lezen als je bent ingelogd en een geldig abonnement hebt.
Geplaatst in sectie:
De inhoud van dit artikel is gemigreerd. Lijkt er iets mis te gaan, of onderdelen te missen? Neem dan contact met ons op.