Direct naar inhoud

Slimme thermostaatmaker Thermosmart zoekt groei én partner over de grens — artikel bevat een betaalmuur

Dit artikel heeft een betaald toegangsblok, wat betekent dat je een deel van de inhoud pas kunt lezen als je bent ingelogd en een geldig abonnement hebt.

Geplaatst in sectie:
Geschreven door:
Gepubliceerd: 21 november 2016
De inhoud van dit artikel is gemigreerd. Lijkt er iets mis te gaan, of onderdelen te missen? Neem dan contact met ons op.

Thermosmart, een Nederlandse fabrikant van slimme thermostaten, gaat de internationale markt op. Binnenkort is het product te koop in Duitsland en Groot-Brittannië. Om groot te kunnen worden in het buitenland én in Nederland zoekt Thermosmart partners waarmee het grote stappen kan zetten. En dat is een koerswijziging ten opzichte van de eerdere strategie, want tot voor kort wilde het bedrijf de markt in zijn eentje veroveren.

Nog geen abonnee? Abonneer u op Energeia Energienieuws en krijg:

  • Onbeperkt online toegang tot energeia.nl
  • Toegang tot het online archief met ruim 70.000 artikelen
  • Dagelijks de belangrijkste headlines per e-mail
  • Tweewekelijkse online uitgave Trilemma